Belka
Poniedziałek, 20 Maja 2019   imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DMB 2019 dla drużyn Nieprzetartego Szlaku naszej Chorągwi

Data publikacji: 2019-02-22, Data modyfikacji: 2019-03-01
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu dzisiejszym w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu zostało zorganizowane niezwykłe wydarzenie – obchody Dnia Myśli Braterskiej dla drużyn harcerskich Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Organizatorem tego przedsięwzięcia była szkoła oraz nasz Hufiec. Podczas wydarzenia drużyny harcerskie, które przyjechały do szkoły miały możliwość autoprezentacji – członkowie niektórych drużyn zaśpiewali piosenki a niektórzy poprowadzili pląsy. Gościliśmy wiele drużyn między innymi ze Świebodzic, Wrocławia czy Kątów Wrocławskich. Gwiazdą imprezy był Harcerski Zespół Muzyczny “Fryteczki” z I Szczepu Harcerskiego “Horyzont”. Koordynatorem imprezy była Druhna phm Agnieszka Bartkowiak. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział i życzymy w tym szczególnym dniu satysfakcji z podejmowanych wyzwań, uśmiechu, radości i otwartości na drugiego człowieka ! Więcej zdjęć tutaj Druhny i Druhowie CZUWAJ !!

Pełna treść wiadomości na: walbrzych.zhp.pl/?p=1498
walbrzych.zhp.pl, Źródło artykułu: walbrzych.zhp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wałbrzyski

  Powiat wałbrzyski - powiat, którego siedzibą jest miasto Wałbrzych, mimo że samo do niego nie należy. Powiat znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Należy do niego 8 gmin: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice, Walim, a także 5 miast: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca i Mieroszów.W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka 58 tys. osób.

  Bezsprzecznym bogactwem naturalnym Ziemi Wałbrzyskiej są doskonałej jakości wody mineralne. Te w najstarszym na Dolnym Śląsku uzdrowisku - Szczawno-Zdrój są cenionych ze względu na walory lecznicze. To również raj dla miłośników natury i dla osób uprawiających aktywną turystykę. Szlaki turystycznych, rowerowe ścieżki i narciarskie trasy zapewniają możliwość atrakcyjnego wypoczynku w ciągu całego roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola