Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kryptonim "Rüdiger" - Wojenna zagadka Wałbrzycha cz. 1

 
Czym był tajemniczy obiekt o kryptonimie "Rüdiger", który miał zostać zlokalizowany w rejonie Wałbrzycha? Jaka była jego rola w kontekście budowanego w pobliżu kompleksu Riese? Czy został ostatecznie ukończony? Zapraszam na pierwszy odcinek poświęcony jednej z największych wojennych zagadek Wałbrzycha! Dodatkowe informacje na blogu: eloblog.pl/kryptonim-rudiger-wojenna-zagadka-walbrzycha-cz-1/ Kryptonim "Rüdiger" cz. 2: youtu.be/OXAM2NrClas Skany dokumentów Wydawnictwo Technol: eloblog.pl/literatura-i-ksiazki-o-kompleksie-riese/ Film zrealizowany przy współpracy: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu ckit.walim.pl Sztolnie Walimskie sztolnie.pl Zdjęcia z powietrza: k-motion.pl Blog eloblog.pl Facebook facebook.com/podroznik.w.czasie.tv Twitter twitter.com/eloblog_pl Instagram instagram.com/eloblog_pl Grzegorz Sanik

 


Podróżnik w czasie
 
Data pliku video: 2017-04-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wałbrzyski

  Powiat wałbrzyski - powiat, którego siedzibą jest miasto Wałbrzych, mimo że samo do niego nie należy. Powiat znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Należy do niego 8 gmin: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice, Walim, a także 5 miast: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca i Mieroszów.W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka 58 tys. osób.

  Bezsprzecznym bogactwem naturalnym Ziemi Wałbrzyskiej są doskonałej jakości wody mineralne. Te w najstarszym na Dolnym Śląsku uzdrowisku - Szczawno-Zdrój są cenionych ze względu na walory lecznicze. To również raj dla miłośników natury i dla osób uprawiających aktywną turystykę. Szlaki turystycznych, rowerowe ścieżki i narciarskie trasy zapewniają możliwość atrakcyjnego wypoczynku w ciągu całego roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola