Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ks.J.Bashobora. Modlitwa o uzdrowienie. Wałbrzych-rekolekcje.cz5.

 
NAGRODY DLA WIDZÓW! Każdy, kto wesprze naszą zbiórkę na: pomagam.pl/hh4zcpmf, w nagrodę otrzyma dostęp do niepublikowanego filmu z ks. Dominikiem Chmielewskim "Gorzkie Żale-rozważania" oraz "Różaniec z ks. Dominikiem" (plik pdf). Wystarczy wpłacić dowolną kwotę w tej zbiórce pomagam.pl/hh4zcpmf . Po wpłacie będzie przesłane w mailu zwrotnym hasło i link do filmu oraz linki do pobrania różańca i upominku. Zebrane środki przeznaczone są na rozwój naszego portalu i częściowo na budowę kościoła w Wałbrzychu. Bóg zapłać za zrozumienie i dotychczasową pomoc. Nasza strona: katolicki.walbrzych.pl Rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą w parafii pw. M.B.Częstochowskiej w Wałbrzychu (Konradów, ul. Baczyńskiego 14). Strona parafii: parafiakonradow.boo.pl

 


katolicki.walbrzych.pl
 
Data pliku video: 2018-06-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wałbrzyski

  Powiat wałbrzyski - powiat, którego siedzibą jest miasto Wałbrzych, mimo że samo do niego nie należy. Powiat znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Należy do niego 8 gmin: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice, Walim, a także 5 miast: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca i Mieroszów.W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka 58 tys. osób.

  Bezsprzecznym bogactwem naturalnym Ziemi Wałbrzyskiej są doskonałej jakości wody mineralne. Te w najstarszym na Dolnym Śląsku uzdrowisku - Szczawno-Zdrój są cenionych ze względu na walory lecznicze. To również raj dla miłośników natury i dla osób uprawiających aktywną turystykę. Szlaki turystycznych, rowerowe ścieżki i narciarskie trasy zapewniają możliwość atrakcyjnego wypoczynku w ciągu całego roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola